Kontakt
KONTAKT BIZNESOWY? WSPÓŁPRACA? STATYSTYKI? PRZEJDŹ TUTAJ.  Czytelniczko, Czytelniku,


Jeśli jeszcze tego nie wiesz, urodaiwlosy.pl to blog o kosmetykach, blog o włosach, urodzie, pielęgnacji i wszelkich tematach beauty z odrobiną lifestyle'u :) Znajdziesz tu artykuły na takie tematy jak: pielęgnacja włosów, pielęgnacja cery, triki makijażowe, naturalne sposoby dbania o siebie czy recenzje kosmetyków. 

Najłatwiej i najszybciej uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie umieszczając komentarz pod ostatnim postem lub postem dotyczącym danego pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktujesz się ze mną również pisząc na poniższy adres:

wspolpraca@urodaiwlosy.pl

UWAGA - w większości przypadków nie odpisuję na prywatne maile, chyba że dotyczą one sprawy, która faktycznie nie może być omówiona publicznie w komentarzu. Wynika to z faktu, że dziennie dostaję bardzo dużo wiadomości od czytelniczek i po prostu nie jestem w stanie odpisywać na wszystkie, a nawet na znaczną ich część. Proszę o wyrozumiałość i w miarę możliwości o zadawanie pytań w komentarzach. Tam zawsze odpowiadam, a przy okazji z odpowiedzi mogą skorzystać inni :)

Nie odpowiedziałam na pytanie w komentarzu? Upomnij się! :) Czasami coś mi umyka. 


Inne formy kontaktu:Zanim zadasz pytanie:

Możesz skorzystać z zakładek widocznych na górze strony, do czego bardzo zachęcam. Zakładka WŁOSY została dodatkowo podzielona na cztery kategorie. Znajdziesz tam wszystkie włosowe wpisy, jakie kiedykolwiek zostały przeze mnie napisane. 
   Możesz także skorzystać z wyszukiwarki po prawej stronie, jednak staraj się wpisywać proste i określone frazy, np. "odżywka Nivea". 
   Trzecią opcją jest przeszukiwanie bloga za pomocą wyszukiwarki google. Wystarczy wpisać w niej szukaną frazę a następnie "site:urodaiwlosy.pl". Przykładowo, jeśli wpiszesz "odżywka Nivea site:urodaiwlosy.pl" zobaczysz listę wszystkich wzmianek na dany temat na blogu.