DermaOXY – infuzja tlenowa, czyli jak szybko i bezboleśnie odmłodzić skórę

Zadbana skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem i na dłużej zachowa młodość. To cel, do którego dąży wiele kobiet pragnących zatrzymać skutki upływającego czasu. Z biegiem lat zaczynają bowiem pojawiać się kolejne zmarszczki, skóra traci jędrność, a wraz z nią naturalny blask i witalność. Z pomocą przychodzą coraz liczniejsze zabiegi kosmetologiczne, ale skąd wiedzieć, który z nich będzie najefektywniejszy, a przy tym bezpieczny? Wśród najpopularniejszych znajdują się bezinwazyjne zabiegi, które mogą zdziałać cuda. Jednym z nich jest DermaOXY, czyli infuzja tlenowa.


Czym jest i jak wygląda zabieg DermaOXY?
Zabieg DermaOXY, inaczej nazywany infuzją tlenową, został opracowany w Danii i łączy dwie odmładzające terapie. Pierwsza z nich polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry serum o aktywnym działaniu. Bardzo ważny jest jego skład, który tworzą wysoce skoncentrowane składniki, takie jak: kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, antyoksydanty, peptydy, witaminy i minerały. Natomiast druga część zabiegu jest oparta na działaniu stężonego i sprężonego, czystego tlenu. Obie technologie uzupełniają się, ponieważ aktywne serum jest wtłaczane pod skórę za pomocą tlenu pod ciśnieniem. 
Co ważne, zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, a więc nie wiąże się z przerwaniem ciągłości skóry. Tym samym, infuzja tlenowa jest bezbolesna i bezpieczna. Ze względu na to, ale i na wysoką skuteczność, DermaOXY staje się coraz popularniejszym zabiegiem, który można znaleźć w ofertach profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, np.: https://www.studiosante.pl/project/dermaoxy-infuzja-tlenowa/.

Efekty zabiegu DermaOXY na twarz, szyję i dekolt:
O infuzji tlenowej powszechnie mówi się, że jest dobrą alternatywą dla botoksu. Dlaczego? DermaOXY niemal natychmiast widocznie poprawia stan skóry, która zyskuje zdrowy i promienny wygląd, a przy tym zabieg jest bezbolesny. Już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym i poddaniu się infuzji tlenowej, można zauważyć, że:
 • zmarszczki ulegają spłyceniu,
 • usta stają się wypełnione,
 • znikają cienie pod oczami,
 • skóra jest dogłębnie nawilżona, odżywiona i dotleniona (również na głębszym poziomie – komórkowym),
 • skóra staje się bardziej napięta i elastyczna,
 • korekcie ulega owal twarzy,
 • zmniejszają się przebarwienia, a skóra staje się rozjaśniona.
Kluczowym efektem, na który składają się wszystkie, wyżej wymienione korzyści płynące z zabiegu DermaOXY, jest przywrócenie skórze witalności i odzyskanie młodego wyglądu.

DermaOXY na włosy
Zabieg DermaOXY najczęściej jest wykonywany w celu poprawy stanu skóry – twarzy, szyi i dekoltu, ale równie dużą skuteczność wykazuje podczas regeneracji włosów. Wśród największych korzyści, które wynikają z wykonania infuzji tlenowej tym przypadku, można zauważyć:
 • szybszy wzrost włosów,
 • większą miękkość i naturalny blask włosów,
 • poprawę elastyczności włosów,
 • większą gęstość włosów,
 • wyrównanie poziomu nawilżenia skóry głowy,
 • pobudzenie komórek do odnowy.

Infuzja tlenowa – zabieg uwielbiany przez gwiazdy
Ze względu na szereg korzyści, które niesie za sobą infuzja tlenowa, zabieg ten jest uwielbiany niemal przez każdego. Wysoki poziom komfortu, m.in. dzięki bezbolesności, oraz natychmiastowe efekty to główne powody, dla których wiele osób decyduje się na DermaOXY. Wśród zwolenników takiej metody na zatrzymanie oznak upływającego czasu są światowej sławy gwiazdy. Infuzję tlenową regularnie wykonuje Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell czy Kate Perry. Nie brakuje również mężczyzn, którzy chętnie poddają się infuzji tlenowej. Justin Timberlake jest jednym z nich.


Zabiegi kosmetologii, które są bezinwazyjne, ale jednocześnie przynoszą szybkie i widoczne efekty, cieszą się coraz większą popularnością. Oprócz infuzji tlenowej DermaOXY, w ofertach z tego rodzaju zabiegami, np.: https://www.studiosante.pl/, znajduje się wiele innych, również skutecznych sposobów na poprawę urody. Wśród nich jest nie tylko kosmetologia, lecz także medycyna estetyczna, a także relaksacyjne masaże czy lecznicze terapie. Regularne korzystanie z tego rodzaju usług zapewni harmonię duszy i ciała.

* artykuł sponsorowany*

0 komentarzy

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz. :) Staram się odpowiadać na wszystkie pytania. Jeśli Twoje pominęłam, zadaj je raz jeszcze, bo czasem część mi umyka.

Komentarze zawierające spam, lokowanie produktów i linki reklamowe do innych stron nie będą publikowane.